Underkategorier

 

 

 

 

Finsk Spets

Ring: 1 Dommer: Berget, Arild

Juniorklasse Tispe

0001 Tålihaugens Lakka NO46938/16, 05/06/16, E: Odd Arve Kilen O: Østmo Knut, 7120 Leksvik (Knihtin Rokka - C.I.B NORD UCH Jiiällän Inka)

EX1

Brukshundklasse Tispe

0002 Tiurbakkens Sisko NO38235/15, 31/03/15, Rød E: Kent Støkket O: Støkket Kent, 2408 Elverum (SE JCH SE UCH Predator's Mikko - N UCH NMHF-16 Spetsbackens Tille)

EX1 CK CERT 1BTK BIR

Jämthund

Ring: 1 Dommer: Berget, Arild

Juniorklasse Hannhund

 0003 Ristjernet's Glenn NO44657/16, 12/05/16, E: Leif Erik Solhaug, Runar Sveen, Trevassvegen 1304, 2840 Reinsvoll O: Engebråten Stein, 2230 Skotterud (SE J(LÖ)CH Sörombäckens Iver - FI JCH Kathunkerääjän Jade) GOOD

Unghund Klasse Hannhund

0004 Egenhetens Belo SE11439/2016, 02/12/15, Grå E: Morten Skoglund O: Lundell, Johan/ Lundell, Petra, 54991 Tidan, Sverige (SE J(LÖ)CH SE UCH Härkilas Zolo Ii - SE J(LÖ)CH Kougstabackens Mira)

EX1

0005 Jamtvollens Santo NO47315/15, 09/07/15, Grå E: Tore Ragnvald Floden Solbakken, Ida Therese Våtsveen, Lillehammervegen 284, 2870 Dokka O: Grindvollen Even, 3070 Sande i Vestfold (N J(L)CH Botnebekken's Nosler - NORD J(L)CH N UCH Botnebekken's Dusty)

GOOD

Åpen Klasse Hannhund

0006 Kjennsbekken's Wu Ulv NO45184/15, 28/05/15, E: Torgeir Sletvold O: STENBY OLE-ANDERS, 1925 Blaker (NORD J(L)CH Onnivaaran Uno - N J(L)CH Kjennsbekken's Winni) GOOD

Brukshundklasse Hannhund

0007 Brekkakollens Pomo NO36267/15, 10/02/15, Grå E: Kenneth Taalesen O: Granheim Arvid, 2635 Tretten (FI N J(L)CH Herrasuon Konsta - N J(L)CH Sandungskalven's Tyri) EX1CK CERT 3BHK

Championklasse Hannhund

0008 N J(L)CH N UCH Tor NO48174/14,   08/02/14, Grå E: Tormod Forr, Stian Forr O: Lena Lokholt, 2422 Nybergsund (Sjöstens Villiga Frille - Ria) EX1 CK 2BHK

Veteranklasse Hannhund

0009 N UCH N J(L)CH Pelle Heat NO38456/09, 19/02/09, Grå E: Nybakke, Arild, Kolbuv.486, 2847 Kolbu O: Ringen Annika, Ringen Henning Og Dragerengen, Atle, 2847 Kolbu (SE UCH SE (LÖ)CH Boråsens Gibson - N UCH N J(L)CH Eimi) EX CK 1BHK BIM

Juniorklasse Tispe

0010 Olabakken's Cikkan NO37423/16, 06/03/16, Grå E: Steinar Nyheim O: Løkken Ola Idar, 2651 Østre Gausdal (N J(L)CH Botnebekken's N-Kastor - N J(L)CH Botnebekken's Lilli) VG2

0011 Olabakken's Cikki NO37424/16, 578098100519222, 06/03/16, Grå E: Vidar Ringen O: Løkken Ola Idar, 2651 Østre Gausdal (N J(L)CH Botnebekken's N-Kastor - N J(L)CH Botnebekken's Lilli)

VG1

Unghund Klasse Tispe

0012 Tessa NO30791/16, 19/10/15, Grå E: Skaug, Jens Gaarder, Einavegen 1111, 2843 Eina O: Lunde, Christer Lorentz, 1734 Hafslundsøy (Fix - N J(L)CH Dundermyrens Kia)

VG1

Åpen Klasse Tispe

0014 Makita NO45585/13, 20/03/13, E: Bergestuen, Bjørn, Gaupefaret 5, 3520 Jevnaker O: Ågedal, Tommy, 4595 Tingvatn (Lobo - FI JCH Kortenivan Martta)

VG2

0015 Molly Heat NO44993/14,   27/04/14, Grå E: Nils K Sand O: RINGEN HENNING OG ANNIKA, 2847 Kolbu (FI UCH FI JCH Raikukorven Napoleon - N UCH N J(L)CH Eimi)

EX1 CK 2BHK

Brukshundklasse Tispe

0016 Raudfjellet's A Elga NO47991/14, 27/03/14, Grå E: Ronny Elg O: Storbæk Kent, 2485 Rendalen (N J(L)CH N UCH Kvitskjæret's Leo - Dokkern's A Luna) VG

0017 SE(LÖ)CH Mokojans Steira SE48326/2013, 13/07/13, E: Jan-Anders Thorud, Malung, , Sverige O: Per Sundman, Hudiksvall, Sverige (SE J(Ö)CH Tjurskallens Karo - SE(LÖ)JCH SEUCH Älgståndets Maja)

EX1 CK CERT 1BTK BIR

0018 Athukens N-W Jerva NO40083/15, 05/04/15, Grå E: Julie Sørby, Jon Slettetveit O: SAXERUD STIG ARE, 2266 Arneberg (N J(L)CH Botnebekken's Nosler - FI JCH Tuike Salon Weronica)

VG4

0019 Heika Heat NO44992/14, 27/04/14, Grå E: Ringen, Henning, Brenngutua 16, 2847 Kolbu O: RINGEN HENNING OG ANNIKA, 2847 Kolbu (FI UCH FI JCH Raikukorven Napoleon - N UCH N J(L)CH Eimi)

EX2 CK RES CERT 3BTK

0020 N J(L)CH Ristjernet's Frida NO41550/15, 19/04/15, Grå E: Knut Ingar Drognes O: Engebråten Stein, 2230 Skotterud (FI JCH Rusmosan Weeti - FI JCH Pystytuulen Sani)

VG

0021 Bjønnlosen's Ruffa NO37050/13, 18/02/13, E: Stein Gunnar Nilsen O: Trøen Omar, 2485 Rendalen (SE J(L)CH Nordjämtens Arcan - NORD J(L)CH Kråkmons Asta Kask)

GOOD

0022 Athukens N-W Vilja NO40079/15,   05/04/15, Grå E: Morten Johan Danielsen O: SAXERUD STIG ARE, 2266 Arneberg (N J(L)CH Botnebekken's Nosler - FI JCH Tuike Salon Weronica)

EX3

0023 Athukens N-W Karma NO40080/15, 05/04/15, Grå E: Atle Lauritzen O: SAXERUD STIG ARE, 2266 Arneberg (N J(L)CH Botnebekken's Nosler - FI JCH Tuike Salon Weronica)

VG

 

NEG Junior Hann

Ring: 1 Dommer: Berget, Arild

Juniorklasse Hannhund

0024 Bamse NO44401/16, 19/05/16, E: Roar Mathisen O: Rune Hemli, 2477 Sollia (N SE UCH NORD J(L)CH Ristjernet's Cico - N J(L)CH SE J(LÖ)CH Kaptens Kiara)

VG

0025 G-F Max NO43578/16,   19/05/16, E: Stein Arve Solås O: Jostein Hernæs, 2634 Fåvang (SE N J(L)CH Eventyråsen's Faitass - N SE J(L)CH Stavhults Gaia)

EX

0026 Gillerhaugen's Balto NO43010/16, 16/04/16, Grå E: Smedshammer, Lars, Øverskreien 114, 2848 Skreia O: Lilleengen Børre Mathias, 2843 Eina (N J(L)CH Tåle Av Kvernenget - Stokkelvas Kasi)

VG

0027 Kolbyjagets Rocky NO47813/16, 578098100520634, 14/04/16, E: Johnny Schjørlien O: Nilsen Martin Rogstad, 2050 Jessheim (FI JCH Nokotin Pennu - FI JCH Trolljentemyra's Saga)

VG

0028 Boy Av Raudberget NO44539/16, 14/05/16, E: Øyvind S Knutsen O: Kveum Ivar/ Flatmoen Ann Kristin, 2670 Otta (SE N J(L)CH Eventyråsen's Faitass - N FI J(L)CH Uutouri Lara)

VG

0029 Tjelderåsen's S-T Trym NO35876/16, 17/02/16, Grå E: Ragnar Thorstad, Trond Egil Ødegård O: Hermann Sissel Kristin, Hermann Kjell Johan, 7656 Verdal (N SE J(L)CH N SE UCH A.F.Elgkronas Tass - N J(B)CH Tjelderåsen's Ww Skaidi)

VG

0030 Ristjernet's H-Seppo NO44776/16, 19/05/16, E: Svein Erik Skatteboe O: Engebråten Stein, 2230 Skotterud (FI JCH Kallionahteen Rainer - SE N J(L)CH Høgåsknappens Tuuli)

GOOD

0031 Heiki NO40343/16,   04/04/16, Grå E: Per Linnerud O: Per Linnerud, 2743 Harestua (N J(L)CH Korvenkiertäjän Ringo - Kyttäkylän Ronja)

VG

0032 Butangen's Kaan NO37704/16,   08/04/16, Grå E: Håkon Sæthre O: Erlend Borgedal, 2634 Fåvang (N J(L)CH Brekkakollens Hugo - N J(L)CH Eventyråsen's Luna)

EX

0033 Balto NO40690/16, 578094100024401, 25/03/16, Grå E: Anette Nordengen O: Andreas Nordby, 2870 Dokka (N J(L)CH Jokioksan Ailo - Dk Dina)

EX3

0034 A.F.Elgkronas Jorek NO32632/16,  27/01/16, Grå E: Arne Bjerkelien O: Fossmo Arne, 2630

Ringebu (NORD UCH NORD J(L)CH Vamyras M-D Lukas - NORD J(L)CH Tekla)

EX4

0035 Heggbrenna's Henrik NO44546/16,   20/06/16, Grå E: Ingrid Holt, Per Kristian Vestby O: Hege Heggbrenna, 2422 Nybergsund (C.I.B. N UCH N J(B)CH Varjdalen's Tk Miro - N J(B)CH Tina)

VG

0036 Kristianstua's Otto NO34592/16, 578098100510919, 02/02/16, Grå E: Frode Sætran O: Sjøberg Ole Morten, 2080 Eidsvoll (INT N SE UCH N SE J(L)CH Trollelgen's Arn - N UCH Gaia)

VG

0037 Re-Varg NO34837/16, 27/02/16, Grå E: Kjell Gunnar Huset O: Jan Terje Heksem, 7052 Trondheim (N J(L)CH Losnabakken's P-S Eppu - N UCH N J(B)CH Rexi)

GOOD

0038 Elgdalsfjellets Nero NO37533/16, 08/03/16, Grå E: Jan Erik Lundbakken O: Brenden Jan Erik/ Valebjørg Kristine, 2635 Tretten (FI JCH FI N UCH Karpaasin Konsta - N J(L)CH Losnabakken's S-B Tia) VG

0039 Opsahlåsens Bonso NO41436/16,   14/04/16, Grå E: Arve Skjærbek O: Brøtmo Kåre, 2415 Heradsbygd (C.I.B N DK SE UCH SE FI J(L)CH Resteröds Lassematti - C.I.B NORD UCH N SE J(B)CH Opsahlåsens Nala)

EX1

0040 Zack Av Raudberget NO41186/16, 07/05/16, Grå E: Mikael Kvam O: Kveum Ivar/ Flatmoen Ann Kristin, 2670 Otta (NORD J(L)CH Björnlyans Kalle - Susinevan Gleopatra)

VG

0041 Butangen's Fant NO37705/16, 08/04/16, Grå E: Simen Knuts O: Erlend Borgedal, 2634 Fåvang (N J(L)CH Brekkakollens Hugo - N J(L)CH Eventyråsen's Luna)

EX2

0042 Ristjernet's Heiki NO44777/16,   19/05/16, E: Gjermund Sæthre O: Engebråten Stein, 2230 Skotterud (FI JCH Kallionahteen Rainer - SE N J(L)CH Høgåsknappens Tuuli)

GOOD

0043 Sigderdammens Alias Hårek NO36380/16,   21/02/16, Grå E: Olaf Sæthre O: Eskeland Kjetil, 4980 Gjerstad (N SE UCH NORD J(L)CH Ristjernet's Cico - FI JCH Palokallion Akka)

VG

0044 S-R Bjønn NO41714/16,  14/04/16, Grå E: Sindre Kval Bakkeli O: Sigbjørn Rua, 3614

Kongsberg (N J(L)CH Bolt Av Garnåslia - N J(L)CH Skinnemoens Verona)

GOOD

 

Norrbottenspets

Ring: 1 Dommer: Berget, Arild

Brukshundklasse Tispe

 

0045 NV-16 Grasbekkåsens Nora NO43215/15, 13/05/15, E: Rune Myrhaug O: Holden Terje, 1940 Bjørkelangen (Skarnäbbens Tiko - C.I.B. N SE UCH NV-13 Bg Wilma)

EX1 CK CERT 1BTK BIR

Veteranklasse Tispe

0046 Zara NO57643/09, 968000005452449, 21/02/09, Brun/Hvit E: Ingrid Holt O: Flaen, Harald, 4540 Åseral (Morstobäckens Timy - Klackebos Flora)

EX1

 

Norsk Elghund Grå Hann

Ring: 2 Dommer: Bjerketvedt, Bjørn

Unghund Klasse Hannhund

 

0047 Åslia Sin Bjønn NO53994/15, 15/08/15, Grå E: Bjørn Rustestuen, Astrid Åmodt O: Martin Aaslie, 3528 Hedalen (Bajas Av Krokslett - Astra)

EX1

0048 Balto NO42429/15, 01/05/15, Grå E: Nils H Paulseth, Holengutua 36, 2848 Skreia O: Einar M Dyste, 2847 Kolbu (Ludvig - Kitty)

VG4

0049 Grytosens Festus NO54808/15, 18/10/15, Grå E: Sigbjørn Steinsrud O: SKOGUM EGIL, 2682 Lalm (Varg - Konny)

VG3

0050 A-Ludvik NO45567/15,  21/06/15, Grå E: Gunnar Nerstad O: Gunnar Martinsen, 2943 Rogne (N SE UCH N SE J(L)CH Lekåsen's Bonso - Vamyras Nille)

VG2

 

Åpen Klasse Hannhund

0052 Kolbyjagets Oliver NO41168/15, 09/03/15, Grå E: Pål Gjermund Huset O: Nilsen Martin Rogstad, 2050 Jessheim (FI JCH Nokotin Pennu - Kolbyjagets Tiril)

EX2

0053 Losnabakken's S-B Remi NO46184/15, 07/06/15, Grå E: Stein Roger Andersen O: LANGSET GEIR OG BERIT, 2635 Tretten (N UCH N J(L)CH Losnabakken's S-B Bamse - INT NORD UCH NORD VCH Satsu)

GOOD

0054 Koimyras Hektor NO33220/13, 08/01/13, Grå E: Odd Bergundhaugen O: SEIGERUD  ROGER, 2223 Galterud (NORD JCH NMEL-10 Bamse - Hirvirovan Taru)

KIP

0055 Koimyras Garm NO37536/15, 18/03/15, Grå E: Sommerstad, Tormod, Kolbulinna 784, 2847 Kolbu O: SEIGERUD ROGER, 2223 Galterud (NORD JCH NMEL-10 Bamse - Hirvirovan Taru)

SUFFICIENT

0056 Tass NO35823/15, 15/03/15, Grå E: Hans Olav Søreng O: Lasse Høines, 2840 Reinsvoll (N J(L)CH NMEL-12-14 Toro - Pia)

GOOD

0057 Gokstadhaugen's Js-Zebb NO34791/15, 30/01/15, Grå E: Siv Sollien, Frank Sollien, Skonhovdvegen 35, 2822 Bybrua O: Sørum Irene E H Og Gustav, 3271 Larvik (N SE J(L)CH N SE UCH Scott - NORDJV-10 N UCH N J(B)CH Gokstadhaugen's Jula)

VG

0058 Uksmyras Ask NO42500/14,   20/04/14, Grå E: Niclas Persson O: Holen Per Arne, 2642 Kvam (NORD UCH NORD J(L)CH Vamyras M-D Lukas - N J(L)CH Reisa)

EX3

0059 Dario NO32260/15, 29/12/14, Grå E: Bratlien, Halfdan, Mekketvegen 1, 2820 Nordre Toten O: Haave, Kjell Edward, 3677 Notodden (Birk Av Gausbu - Kleggelia's Tipa)

VG4

0060 Hjortlias Varg NO33643/15, 29/01/15, Grå E: Jorunn Falla, Tom Erik Falla O: TORJUL NORALF, 6629 Torjulvågen (N SE UCH N SE J(L)CH Lekåsen's Bonso - C.I.B N SE J(B)CH N SE UCH Tjelderåsen's Vv-Heidi)

EX1 CK 1BHK BIR BIS

0061 Kolbyjagets Nico NO41183/15, 08/03/15, Grå E: Jørgen A Mobæk O: Nilsen Martin Rogstad, 2050 Jessheim (FI JCH Nokotin Pennu - FI JCH Trolljentemyra's Saga)

VG

0062 Tico Av Raudberget NO31285/15, 10/12/14, Grå E: Engh, Ole Martin, Rossgutua 52, 2848 Skreia O: Kveum Ivar/ Flatmoen Ann Kristin, 2670 Otta (N UCH N J(L)CH Klosterkollen's Tiko - N FI J(L)CH Uutouri Lara)

VG

Brukshundklasse Hannhund

0063 Kleivadalen's B-R Basse NO31222/15,   24/12/14, Grå E: Svein Robert Stavås, Tove Stavås O: Bjørshol Jan, Line Og Olav, 7203 Vinjeøra (N UCH N J(B)CH Ruggen - N J(B)CH Varjdalen's Tb Bessi Boykowa)

EX1 CK CERT 4BHK

0064 N J(L)CH Dt-Tiro NO35089/15,   11/02/15, Grå E: Jan Lien, Mette Marit Ulsand Lien O: Jostein Dahle, 7660 Vuku (N SE J(L)CH N SE UCH A.F.Elgkronas Tass - Diana)

EX2 CK RES CERT

0065 Jeppedalens Tarzon NO38918/15, 20/03/15, Grå E: Kåre Skjølås O: SKJØLÅS KÅRE, 2070 Råholt (N SE J(L)CH N SE UCH Scott - N J(L)CH Jeppedalens Jerva)

EX

0066 A-Tyson NO45570/15, 21/06/15, Grå E: Gunnar Martinsen O: Gunnar Martinsen, 2943 Rogne (N SE UCH N SE J(L)CH Lekåsen's Bonso - Vamyras Nille)

EX4

0067 Veiderens Birk NO44222/12,   18/05/12, E: Erik Woldmo O: ØSTGÅRD  RUNE OG MERETHE, 3570 Ål (NORD JCH NMEL-10 Bamse - N J(B)CH Doffi)

GOOD

0068 Rr Edvard NO37597/15,  17/03/15, Grå E: Henning Sandmæl O: Roger Reinslo, 3614 Kongsberg (N J(L)CH Högvaktens Ili - N J(L)CH Skinnemoens Toya)

EX3 CK

0071 Elgstølen's P-P Max NO39482/15, 13/03/15, Grå E: Gustav Eugen Olsen O: OLSEN

GUSTAV, OLSEN PER GUSTAV, 3410 Sylling (N FI SE J(L)CH Hallinds Pinto - N J(L)CH Pim)

EX

0073 Kolbyjagets King NO41177/15, 17/03/15, Grå E: Tore Hansen O: Nilsen Martin Rogstad, 2050 Jessheim (FI JCH Nokotin Pennu - FI JCH Savulahden Tessa)

VG

0074 Kolbyjagets Troy NO43729/14,   27/03/14, Grå E: Johnny Schjørlien O: Nilsen Martin Rogstad, 2050 Jessheim (INT NORD FIN UCH NORD J(L)CH Kolbyjagets Miro - FI JCH N FI UCH HEW-11 Nokotin Linka)

VG

0075 Kolbyjagets Bamse NO34340/16,   01/11/15, Grå E: Sigurd Narvestad O: Nilsen Martin Rogstad, 2050 Jessheim (INT NORD FIN UCH NORD J(L)CH Kolbyjagets Miro - FI JCH N FI UCH HEW-11 Nokotin Linka)

EX

0076 A.F.Elgkronas Stegg NO44516/13,   20/05/13, Grå E: Odd Rindhølen O: FOSSMO ARNE, 2630 Ringebu (NORD UCH NORD J(L)CH Vamyras M-D Lukas - NORD J(L)CH Tekla) GOOD

0077 Koimyras Basse NO37534/15,   18/03/15, Grå E: Hans Disserud O: SEIGERUD ROGER, 2223 Galterud (NORD JCH NMEL-10 Bamse - Hirvirovan Taru)

GOOD

Championklasse Hannhund

0078 N UCH N J(L)CH Birk NO45400/14, 17/05/14, Grå E: Norvald Kirkhus, Rune Myrhaug O: Norvald Kirkhus (INT N SE UCH N SE J(L)CH Trollelgen's Arn - N J(L)CH Dahlholmens Carmen)

EX2 CK 3BHK

0079 C.I.B N DK SE UCH SE FI J(L)CH Resteröds Lassematti SE33665/2010, 05/04/10, Grå E: Johan Bjurström O: Johan Bjurström, 45994 Ljungskile, Sverige (N J(L)CH N UCH Lasse - SE J(LÖ)CH Trajåsens Humla)

EX1 CK 2BHK

 

Norsk Elghund Grå Tisper

Ring: 2 Dommer: Bjerketvedt, Bjørn

Juniorklasse Tispe

 

0080 Eventyråsen's Binna NO45944/16,   24/04/16, Grå E: Inge Asphoug O: Tomter Tom Rune, 2815 Gjøvik (N SE UCH N SE J(L)CH Lekåsen's Bonso - N J(L)CH Stokkelvas Tina)

VG

0081 Kolbyjagets Ronja NO47818/16,   14/04/16, E: Stig Hermundstad O: Nilsen Martin Rogstad, 2050 Jessheim (FI JCH Nokotin Pennu - FI JCH Trolljentemyra's Saga)

GOOD

0082 Lisa NO37770/16,   22/02/16, Grå E: Jonas Slåtsveen O: Tore Bjørklund, 2815 Gjøvik (NJ(L)CH Stokkelvas Leik - N J(L)CH Pia)

EX3 CK

0083 Opsahlåsens Marjaliisa NO41438/16,   14/04/16, Grå E: Johan Bjurström O: Brøtmo Kåre, 2415 Heradsbygd (C.I.B N DK SE UCH SE FI J(L)CH Resteröds Lassematti - C.I.B NORD UCH N SE J(B)CH Opsahlåsens Nala)

EX1 CK 4BTK

0084 Storbringens Sorba NO41067/16, 18/04/16, Grå E: Jørgen Rognstad, Even Alexander Rognstad O: Floden Tone Berget Og Johnny, 2409 Elverum (N J(L)CH Stokkelvas Nansen - Storbringens Fiba)

VG

0085 Dina NO37310/16,  29/02/16, Grå E: Bjørn Arlien O: Øyvind Eriksen, 1816 Skiptvet (N J(L)CH Balder - Birthe) EX

0086 Butangen's Tyra NO37707/16, 08/04/16, Grå E: Lars Anders Røen O: Erlend Borgedal, 2634 Fåvang (N J(L)CH Brekkakollens Hugo - N J(L)CH Eventyråsen's Luna)

EX

0087 Småslettet's Brenna NO39735/16,   22/03/16, Grå E: Magnus Brenden O: Sjule Ole Anton/ Okkenhaug Line, 7760 Snåsa (FI JCH Retakan Kuti - N J(L)CH Sn-Niva)

EX2 CK

0088 Hera NO39411/16, 03/04/16, Grå E: Knut Steinar Bråten O: Rune Nybakke, 2870 Dokka (FI JCH FI N UCH Karpaasin Konsta - Vesla)

VG

0089 Butangen's Tyri NO37708/16, 08/04/16, Grå E: Erlend Borgedal O: Erlend Borgedal, 2634 Fåvang (N J(L)CH Brekkakollens Hugo - N J(L)CH Eventyråsen's Luna)

EX

0090 Gudrun NO45970/16, 03/04/16, Grå E: Kongsrud-Lie, Jacob, Kiseveien 70, 2350 Nes På Hedmarken O: Kongsrud-Lie, Jacob, 2350 Nes På Hedmarken (Sandungskalven's Ak-Tass - Losklangen's Mira)

VG

0092 Folva NO41514/16,   20/04/16, Grå E: Anders Kjuus O: Anders Kjuus, 2150 Årnes (N J(L)CH Skinnemoens Storm - N J(L)CH Flåtvikas Frøya)

SUFFICIENT

0093 Elgdalsfjellets Mira NO37535/16, 08/03/16, Grå E: Andresen, Rolf, Ellevsætervegen 194, 2386 Brumunddal O: Brenden Jan Erik/ Valebjørg Kristine, 2635 Tretten (FI JCH FI N UCH Karpaasin Konsta - N J(L)CH Losnabakken's S-B Tia)

EX

0095 Hu-Norma NO46213/16, 30/05/16, Grå E: Rune Rogne Olsen O: Nils Gunnar Hurvedal, 4820 Froland (N J(L)CH N UCH Veikulåsens P-T Bajas - N J(L)CH Bv Bella)

VG

0096 Butangen's Sita NO37710/16,   08/04/16, Grå E: Per Arne Brenden O: Erlend Borgedal, 2634 Fåvang (N J(L)CH Brekkakollens Hugo - N J(L)CH Eventyråsen's Luna)

EX4

Unghund Klasse Tispe

0097 Jeppedalens Scotti NO55532/15, 30/10/15, Grå E: Kåre Skjølås O: SKJØLÅS KÅRE, 2070 Råholt (N SE J(L)CH N SE UCH Scott - N J(L)CH Jeppedalens Jerva)

GOOD

0098 Kolbyjagets Jervi NO34345/16,   01/11/15, Grå E: Hans Einar Bakke O: Nilsen Martin Rogstad, 2050 Jessheim (INT NORD FIN UCH NORD J(L)CH Kolbyjagets Miro - FI JCH N FI UCH HEW-11 Nokotin Linka)

EX1

0099 A-Frøya NO45571/15, 21/06/15, Grå E: Arild Nygård O: Gunnar Martinsen, 2943 Rogne (N SE UCH N SE J(L)CH Lekåsen's Bonso - Vamyras Nille)

VG2

Åpen Klasse Tispe

0100 Vilja NO37282/15, 06/12/14, Grå E: Ola Faafeng O: Hilde Hovdejord (Høylia's King - Zita)

EX3

0101 Stedjans Saga NO33726/16, 29/11/15, Grå E: Carsten Bakke O: Rasmussen Svein Magne, 4054 Tjelta (N UCH N J(L)CH Klosterkollen's Tiko - FI UCH FI JCH Hullanvuoren Sandra)

EX1

0102 Ranja NO41687/13, 12/01/13, Grå E: Tærud, Tore Iver, Tærud Gård/ Bråthevn 167, 2013 Skjetten O: Rusvik, Ellen, 1532 Moss (Veikulåsens Nikson - Elgheias Rikki)

VG4

0103 Småslettet's Birka NO41240/15, 27/04/15, Grå E: Bjørn Arild Breen O: Sjule Ole Anton/ Okkenhaug Line, 7760 Snåsa (FI JCH Retakan Kuti - N J(L)CH Sn-Niva)

VG

0104 Bonny NO36686/14, 578077000226726, 17/02/14, Grå E: Jonas Gustaf Ramm O: Lars Pettersbakken, 2843 Eina (FI JCH Takaasenmäen Erno - N J(L)CH Toya)

EX2

Brukshundklasse Tispe

0105 N SE J(B)CH Skinnemoens Hera NO37292/15, 20/03/15, Grå E: Leif Eidal O: EIDAL LEIF, 3350 Prestfoss (NORD UCH NORD J(L)CH Vamyras M-D Lukas - C.I.B N UCH N J(L)CH Skinnemoens Nora)

EX2 CK RES CERT 3BTK

0106 Tjennslias Vilma NO32261/14, 13/12/13, Grå E: Andreas Skaarer O: Christopher Linnerud, 2100 Skarnes (FI N SE J(L)CH Jopesalon Ahti - Vilja)

VG

0108 Jeppedalens Leah NO38921/15,  20/03/15, Grå E: Karl Fredrik Kristoffersen O: SKJØLÅS KÅRE, 2070 Råholt (N SE J(L)CH N SE UCH Scott - N J(L)CH Jeppedalens Jerva)

EX1 CK CERT 2BTK

0109 Frøya NO40457/13, 15/03/13, Grå E: Håkon Tømte O: Magnar Haugen, 2760 Brandbu (N J(L)CH Tass - Tutti)

VG

0110 NJ(B)CH Midtskogmarkas E-T Alva NO36249/15, 578098100486782, 08/03/15, Grå E: Ellen Merete Krogstad O: MYRHAUG RUNE M OG SKJEVIK RAGNHILD H, 7340 Oppdal (INT N UCH N JCH NV-12 SV-12 Taro – INT NORD N UCH NJV-11 DKV-12 Sleppåsen's T- S Eline) EX3 CK

0111 Enya NO47628/15,  01/07/15, Grå E: Leif Haaberg O: Youness Berget, 3692 Sauland (N J(L)CH Luring Av Gausbu - Rajakummun Iita)

SUFFICIENT

0113 A.F.Elgkronas Jerva NO44528/13,   26/05/13, E: Lars Smelien O: FOSSMO ARNE, 2630 Ringebu (NORD UCH NORD J(L)CH Vamyras M-D Lukas - Bleek Myra's Tanja)

VG

0114 Romsmyra's Kaisa NO38483/14, 19/03/14, Grå E: Grorud, Rune, Vestbygdaveien 520, 3175 Ramnes O: INGEBRETSEN KAI, 3114 Tønsberg (N J(L)CH Rex Av Gausbu - Ella)

EX4

Championklasse Tispe

0115 N UCH NJV-12 Veikulåsens P-N Troya NO34683/12,   19/02/12, Grå E: Jan Lien, Mette Marit Ulsand Lien O: Skiaker Leif Og Liv, 2690 Skjåk (INT NORD UCH SE FI J(LÖ)CH Lehtikankaan Niki - FI JCH Pelittäjän Pipsa)

EX1 CK 1BTK BIM 

 

Norsk Elghund Sort

Ring: 1 Dommer: Berget, Arild

Juniorklasse Hannhund

 

0116 Ajax NO42157/16, 22/04/16, Sort E: Tore E Skramstad O: MIDTFLÅ NANN-MAY K OG MORTEN, 7234 Ler (Alex - N UCH N J(B)CH NMEB-15 Cimba)

EX3

0117 Eno NO41670/16,   28/04/16, Sort E: Jon Ola Eid, Midtvangvegen 73, 2323 Ingeberg O: Stein Westerheim, 2162 Brårud (Mossingans Oscar - N J(B)CH Elvebakken's Binna)

EX1 CK 2BHK

0118 Slabäckens Dark Ask SE37930/2016,   20/05/16, Sort E: Stine Mari Bekk O: Mia Svensson, 67010 Tøcksfors, Sverige (SE VCH N SE J(B)CH SE UCH Sisotindens Rolex - N JV-13 N UCH SE J(LE)CH Kullskogens B Saga)

VG

0119 Felix NO42083/16,   18/04/16, Sort E: Alexander Wangen O: Osmund Stople, 5585 Sandeid (N UCH Børvelia's Leo - Pia)

VG

0120 Mario NO48504/16,  , 30/06/16, Sort E: Marius Lien, Søre Goppollvegen 187, 2634 Fåvang O: Endre Kvaal, 7520 Hegra (N UCH Bamse - Raia)

VG4

0121 Bjørgaskogens A Mimir NO36341/16, 26/02/16, Sort E: Jørud Kaarstad Dahl O: Jakobsen Helge/ Jakobsen Carina Isaksen, 9310 Sørreisa (C.I.B. N FI UCH N J(B)CH Sisotindens Hero - N UCH N VCH N SE J(B)CH Vossasvarten's C'tundra)

EX2

Brukshundklasse Hannhund

0122 Tico NO33317/13,  30/10/12, Sort E: Johan Dalseg O: Frank Gunnar Hustveit, 5583 Vikedal (N J(B)CH Prins Av Harvehaugen - A-Tanja)

EX2 CK

0123 NJV-16 Rønninglia's Ask NO52802/15,   17/09/15, Sort E: Knut Olav Mellemsæter, Madeleine Fastegård O: HAUGEN NILS, 6610 Øksendal (N UCH Staut Av Harvehaugen - INT NORD UCH DKV-12 NV-12 Lasseruds Athene)

EX 1 CK CERT 2BHK BIR

Juniorklasse Tispe

0125 Børvelia's Pippi NO41506/16,   25/04/16, Sort E: Anita Lie, Lars Johan Ekeland O: Lie Anita, 5451 Valen (N UCH Frolingens Ask - N VCH N UCH N J(B)CH Børvelia's Laika)

EX1 CK RES CERT 2BTK

Brukshundklasse Tispe

0127 N J(B)CH Børvelia's Oda NO37144/15,   11/03/15, Sort E: Anita Lie O: LIE ANITA, 5451 Valen (N UCH N J(B)CH Rambo - Børvelia's Ira)

EX1 CK CERT 1BTK BIM

0128 Mossingans Tyra NO39802/14,   03/04/14, Sort E: Roar Dahlen O: Husby Arne Olav, 7630 Åsen (N UCH N J(B)CH Rambo - N J(B)CH Frolingens Wilma)

VG2

 

 

 

VOEHK PÅ FACEBOOK